Biz Kimiz?

Secesta Hakkında

Secesta web tasarım ve programlama; internet üzerindeki ihtiyaç ve talepleri karşılayabilmek aynı zamanda danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2002 yılından günümüze kadar bir çok kişi ve kurumlara çalışmalar yapmış olup, 2016 yılından itibaren SECESTA SOFTWARE SOLUTION çatısı altında tüm çalışmalarını toplamıştır.
Secesta olarak; aldığımız her işin sorumluluğunu ailemize katılan bir birey olarak üst düzeyde önemseriz. Daha ilk günden kendimizi başarılı olarak gördüğümüz an müşterilerimizin memnuniyeti ve başarısı olmuştur. Bu sebepten de SECESTA sloganı “Müşterilerinin başarısı ile yükselmeyi hedefler” şeklinde belirlenmiştir.

Politikamız

Kalite Politikamız;
Secesta kalite politikası olarak öncelikle dünya standartlarını her zaman yakalayan bir çizgide durur. W3C standartları Pagespeed Optimization ve Tam duyarlı web sitelerini geliştirmeye özen gösterir. Tam yönetilebilir yönetici panelleri bulunan kolay ve anlaşılır kodlar ile kodlanmış bir web dünyası kapılarının anahtarlarını teslim eder.

Müşteri Politikamız;
Secesta ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmayı amaçlar ve bu memnuniyet doruk noktasına çıkıncaya kadar tüm çalışmalarımıza devam ederiz. Aynı zamanda müşterilerimizin özellikle daha önce internette yer almamış olan kurum ve kişiler için doğru strateji ve yönlendirmelerimiz ile mevcut potansiyellerini artırmak adına bilgi ve yönlendirmeler yaparız.

İlkelerimiz ve Gizlilik

Secesta İlkelerimiz;
Kabul edilecek işler listesine her kurum ya da kişi giremez!
Zamanında ve odaksal olarak çalışmalarını ve gerektiğinde rapolarını sunar.
Müşterilerinin sorumlu olduğu alanlarda gerekli uyarı ya da önlemleri bildirir.
Secesta Ekip olarak çalışır ve ekip ruhuna aykırı davranışlara izin vermez.
İş öncesi yapılan sözleşmeye uygun davranır, aykırı ya da aksi davranışlara taviz vermez.
SECESTA Müşterilerinin başarısı ile kendini başarılı ve işini tamamlamış görür.
Secesta kendi varlığına zarar veya niteliğini zedeleyecek tüm işlerin tamamından uzak durur!

Secesta Gizlilik;
Secesta hiç bir zaman kendisine verilen bilgileri 3. kişi veya kurumlarca paylaşmaz. Bununla birlikte kendi ürettiği şifrelerin ve bilgilerin tüm sorumluluğu yine SECESTA’ya aittir. Secesta politikaları gereği bu büyük ve kendine özgü var olan ailesine katılan her projeyi, yeni katılan bir aile bireyi olarak görür ve tüm hassasiyetinin kaynağı budur.