Görüşleriniz

Müşterilerimizin Düşünceleri

Secesta’dan Web Tasarım ve Seo hizmeti aldım. İşlerini oldukça ciddi ve hızlı şekilde bitirdiler. Hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Sayelerinde işlerim biraz daha canlandı.

Yasin Dönmez
Web Tasarım - SEO

Verdikleri hizmetleri hızlı ve hakkını vererek yapıyorlar. Hizmeti alalı 1 sene oldu hala sorunlarım olduğunda destek oluyorlar. Allah sizden razı olsun.

Ali Kırkkılıç
Web Tasarım - Sosyal Medya

Yaptıkları çalışma bizi ziyadesi ile memnun etti, işine değer veren ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir ekip. Tasarım konusunda şirketimizin ihtiyacı olduğunda yine kapısını çalacağız.

Tunahan Yallı
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Aldığım hizmetin kalitesi iyiydi. İşin tamamlanması sonrasında da ihtiyacım olması halinde yardıma hazır olmalarını belirtmelerini olumlu buldum. Teşekkürler.

Erhan Yıldırım
Web Tasarım - Kurumsal Kimlik Tasarımı

Profosyonel bir ekip. İş üzerinde oldukça titiz bir çalışma yapıyorlar. Email ortamında çalışmamıza rağmen hiç itiraz etmeden 5-6 kez düzeltme ve ekleme yaptılar. Teşekkür Ederim.

Ahmet Söylemez
Web Tasarım

Profesyonel yaklaşımın yanında özverili çalışma işini bilen ne istediğimizi çok iyi anlayan, tüm isteklerimizi fazlasıyla gerçekleştiren, analitik verileri sitemizde gösteren Secesta ekibine teşekkür ederiz.

Ayça Bakıcı
Web Tasarım

Secesta istediğim işi en ince detayına kadar profesyonelce ve layıkıyla yönetti ve tamamladı. Kendilerine gönülden teşekkür ederim ve bilişim çözümleriniz için Secesta’yi şiddetle tavsiye ederim.

Alper Başyurt
Web Tasarım - SEO

Secesta’ya teşekkür ederim. Gerekli tüm özeni gösterip gece gündüz her an arayabilip destek oldular. İş tamamlanmasına rağmen hala da destek olmaya devam ediyorlar. Tavsiye ederim kesinlikle.

Adem Elbek
Web Tasarım - Sosyal Medya

Proje süresince iletişimimiz çok iyiydi. Gerekli verilerin kendilerine temin ettikten sonra veri girişlerini istediğim şekilde tamamladılar. İletişim ile ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Her aradığımda kendilerine ulaşabildim. Websitesi yaptıracak olan arkadaşlara tavsiye edebilirim.

Alparslan Yılmaz
Web Tasarım - SEO - Kurumsal Kimlik

Verdiği hizmetten, işine verdiği değerden çok memnun kaldım. Yılların getirdiği tecrübeyle ve sizin işinize kendi işiymiş gibi canı gönülden duyduğu ilgi ile başarılı bir çalışma ortaya çıkardık. Teşekkürler Secesta.

Ali Yayla
Sosyal Medya - SEO

Site tam istediğim şekilde oldu. Emre Bey’e ve ekibine bu süreçte ki desteği için çok teşekkürler.

Kemal Güleryüz
Web Tasarım