BİZ KİMİZ?
Secesta “Müşterilerinin başarısı ile yükselmeyi hedefler.”

Secesta web tasarım ve programlama; internet üzerindeki ihtiyaç ve talepleri karşılayabilmek aynı zamanda danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2002 yılından günümüze kadar bir çok kişi ve kurumlara çalışmalar yapmış olup, 2016 yılından itibaren SECESTA SOFTWARE SOLUTION çatısı altında tüm çalışmalarını toplamıştır.

Secesta olarak; aldığımız her işin sorumluluğunu ailemize katılan bir birey olarak üst düzeyde önemseriz. Daha ilk günden kendimizi başarılı olarak gördüğümüz an müşterilerimizin memnuniyeti ve başarısı olmuştur.

Bu sebepten de SECESTA sloganı “Müşterilerinin başarısı ile yükselmeyi hedefler” şeklinde belirlenmiştir.

… dinamik, hareketli, yönetilebilir, seo ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri hazırlarız…

Secesta Software Solution®

Politikamız

Kalite Politikamız;Secesta kalite politikası olarak öncelikle dünya standartlarını her zaman yakalayan bir çizgide durur. W3C standartları Pagespeed Optimization ve Tam duyarlı web sitelerini geliştirmeye özen gösterir. Tam yönetilebilir yönetici panelleri bulunan kolay ve anlaşılır kodlar ile kodlanmış bir web dünyası kapılarının anahtarlarını teslim eder.

 

 

Müşteri Politikamız;
Secesta ailesi olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmayı amaçlar ve bu memnuniyet doruk noktasına çıkıncaya kadar tüm çalışmalarımıza devam ederiz. Aynı zamanda müşterilerimizin özellikle daha önce internette yer almamış olan kurum ve kişiler için doğru strateji ve yönlendirmelerimiz ile mevcut potansiyellerini artırmak adına bilgi ve yönlendirmeler yaparız.

İLKELERİMİZ
1

Yüksek kalite politikaları ve dünya standartlarını uygularız.

2

Zamanında ve noktasal olarak çalışmaların tamamını raporlar halinde düzenli olarak firmalara sunarız.

3

Üst düzey güvenlik politikalarımız ve güvenlik duvarlarımız sayesinde bünyesinde var olan tüm servisler yüksek güvenli hizmet vermektedir.

4

Her projeyi ekip olarak inceleriz. Daha sonrasında yükselme ve başarı için gerekli olan stratejileri belirleriz.

5

Yapılacak olan tüm işleri sözleşme ile sabitleriz. Böylelikle proje başlangıcından bitişine kadar olan süreçte başarılı olmayı ve yükselmeyi izler, takip eder ve rapor olarak sunarız.

6

Projelerin başarısı ile kendimizi başarı olarak görür, kendi sektöründe daha iyi noktalara gelebilmek ve liderlik konumunu sabitlemek için öneriler sunarız. 

7

Tam erişim ve tam destek hizmetleri sunarız. Böylelikle anında müdahale gerektiren durumlarda ve güncel kampanyalar gibi hizmetler esnasında bir kesinti yada aksama olmaz.

GİZLİLİK

Secesta hiç bir zaman kendisine verilen bilgileri 3. kişi veya kurumlarca paylaşmaz.

Bununla birlikte kendi ürettiği şifrelerin ve bilgilerin tüm sorumluluğu yine SECESTA’ya aittir.

Secesta politikaları gereği bu büyük ve kendine özgü var olan ailesine katılan her projeyi, yeni katılan bir aile bireyi olarak görür ve tüm hassasiyetinin kaynağı budur.

Secesta ile paylaşılan şifreler ve giriş bilgileri gibi tüm elektronik verilerin tamamından Secesta sorumlu tutulamaz.

Topladığımız kişisel verileri, Hizmetlerimiz’i sunmak ve geliştirmek, sitemizde kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak (özellikle beğenebileceğiniz hizmetler ve ürünleri önererek), hesabınız veya Hizmetlerimiz ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek, size kişiselleştirilmiş reklam ve pazarlama hizmetleri sunmak veya varsa hileli veya yasadışı faaliyetleri tespit etmek, bunları engellemek ve bu tür konuları soruşturmak için kullanmaktayız. Kişisel verilerinizi, ilgili mevzuatın öngördüğü veya faaliyetlerimiz ile ilgili veya faaliyetlerimiz için gerekli oldukları süre boyunca muhafaza etmekteyiz. Buna ek olarak, kapatılmış hesaplardaki kişisel verileri de yürürlükteki mevzuata uymak, dolandırıcılığı engellemek, borçlu olunan ücretleri tahsil etmek, uyuşmazlıkları çözmek, soruşturmalara yardımcı olmak, Kullanıcı Sözleşmemiz’i uygulamak ve yürürlükteki mevzuatın müsaade ettiği veya gerekli kıldığı diğer işlemlerde bulunmak için saklayabiliriz

Tüm soru ve bilgilendirilmeler için
TÜM SİPARİŞ VE SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
değerli projeleriniz için biz hazırız!