Sosyal medya danışmanlığı
secesta logo 1x mavi

En Koleji olarak kurulduğumuz günden bugüne  kadar gençlerimizi geleceğe hazırlamak için çalışmaktayız. Gençlerimizin eğitim hayatlarında ihtiyacı olacak tüm sosyal alanlar ve laboratuvarlara sahip bulunmaktayız. Eğitim hayatında gençlerin hedeflerine yürümesi için öğretmenlerimiz ve uzman personelimiz aracılığı ile sizler hizemetlerimizi sunmaktayız.

En Koleji

En koleji

En koleji olarak öğrencilerimize araştırmalarında yardımcı olacak. Geniş ve güncel kütüphane, öğrencilerimizi araştırmalarını yapabilecek Laboratuvar ve son teknoloji bilişim ekipmanlarımız bulunmaktadır.  Eğitim sektöründe öncü ve lider konumda bulunmaktayız. Okulumuz bünyesinde öğrencilerin gelişimleri konusun öğretmen öğrenci ilişkileri en dikkat ettiğimiz konudur.

Sınıflarımız mevcutlarını düşük tutarak öğrencilerimizin dersleri daha iyi dinleyip anlamalarını sağlamaktayız. Düşük mevcutlu sınıflarımızda öğretmenlerimiz öğrencileri daha iyi analiz ederek çocuklarımızın açıklarını kapatabilmektedirler. Okulumuz modern derslikleri, sosyal etkinlik alanları, kütüphaneleri ile bir öğrencinin eğitim olarak hayal ettiği her türlü geniş imkanlara sahiptir.

En Koleji Buca

Enkoleji olarak eğitim ve öğretim de sunduğumuz anlayış ve uygulamalar diğer okullara göre farklılıklar taşımaktadır. Bu konu önceliğimiz her zaman çocuklarımızın kişisel gelişimlerini ön planda tutmaktayız. Okullarımızdan mezun olan öğrencilerimiz mezuniyet sonrasında üniversite hayatlarına ve iş hayatlarına hazır ve bilgili olarak yetişmektedirler.

En koleji okulumuz öğrencilerimizin ihtiyaç duyacakları tüm imkanları bünyemizde barındırmaktayız. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin okulumuzu evleri olarak görmelerini sağlamak için tüm çalışmaları ve araştırmalarımızı yaparak öğrencilerimize sunmaktayız.

Çocuklarımıza okulumuzda onların başarısına giden yolda destek olarak beraber kader birlikteliği yaptığımızı anlatmaktayız. Bu yöntem de öğrencilerimizin okullarını sevmelerini ve bir takım ruhu ile eğitim almalarını sağlamaktadır. Başarılarımız daki en önemli nokta bizlerin büyük bir aile ve yenilmez bir takım olmamızdadır.

Buca Özel En Koleji Okulları

En Koleji okullarımız olarak öğretmenlerimizi özenle seçmekteyiz. Profesyonel uzman bir ekiple çalışmamız başarımızın en önemli sırrıdır. Okullarımızda görev alan Öğretmenlerimiz tecrübeleri ve eğitim hayatlarında başarıları tek tek incelenmektedir. Bu incelemeler sonrasında ekibimize dahil olan öğretmenlerimiz öğrencilerimize  Başarıya giden yolda ihtiyaçları olan tüm bilgileri sunmaktadır.

En Koleji okullarında yetişen öğrenciler okullarınının markası ile bütünleşmektedir. Aldığı eğitim ve okulunun markasını ona hayatta ihtiyaç duyacağı her kapıyı açmasında yardımcı olacaktır. Öğrencilerimizin aldığı eğitim, onu hayatının her alanında öne çıkaracaktır.   Okullarımızda öğrencilerimizin yanında onlara her türlü desteği karşılıksız olan sunan ailelerimizde çocuklarını yakından takip edebilmektedir.

Bunda sınıf mevcutlarımızın düşük sayıda olması ve öğretmenlerimizin çocukların gelişimleri ile yakından ilgilenerek ailelere her türlü bilgiyi sunabilmesinin katkısı büyüktür. Bizleri diğer okullardan ayıran en önemli özelliğimiz aileler öğrencilerimiz hakkında en doğruyu bilgiyi alabilmektedir. Ve yaşanılacak sorunlara önceden müdahale etme olanağının bulunmasıdır.

En Koleji Bursluluk Sınavları

Fen ve sosyal bilim ağırlıklı eğitim anlayışımız ile diğer okullardan çok farklı bir yol izlemekteyiz. Öğrencilerimize daha iyi bir eğitim hizmeti vermek için onları iş dünyasına sosyal hayata hazırlamak adına ek dersler de sunabilmekteyiz. Buda onların günün değer ve şartlarına daha iyi yetişerek hazır bulunmalarına yardımcı olmaktadır.

Amacımız her yönü ile güçlü bireyleri sosyal hayata ve toplumumuza kazandırmaktadır. Öğrencilerimizin akademik olarak yeterliliğe sahip olmaları ve iş hayatlarında başarılı birer birey olarak devam etmeleridir. Ailelerin bizleri tercih etmesindeki en büyük etken yarınlara her yönü ile hazır ve korkusuz girişken bireyler yetiştirmeyi hedefliyor olmamızdır.

Sizlerde En koleji okul hizmetimiz hakkında sormak istediğiniz her türlü soru ve okullarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak. İsterseniz web adresimizden yada iletişim numaralarımızdan bizleri hemen arayabilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.