HİZMETLERİMİZ

Secesta Software Solutions

Web Tasarım
Wordpress ya da isteğinize özel olark ASP.NET ile kodlanmış tamamen SEO uyumlu siteleri sizler için hazırlıyoruz. Modern tasarımlar ile akılda kalıcı ve müşterileri çeken siteler hazırlıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek markanıza uygun web siteye sahip olun.
SEO
Sitenizi Google'da en üst sıralarda görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel ekibimiz ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde düzenli çalışma ile sizleri ilk sayfaya getiriyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek belirlendiğiniz kelimeler için fiyat teklifi alabilirsiniz.
GOOGLE ADSENSE
Google Adsense hizmetimiz ile sizleri sitediğiniz kelimelerde uygun fiyatlı ve doğru bir şekilde reklama çıkarabiliriz. Gereksiz masraflardan ve doğru kişileri reklam gösterimi yapılmasını sağlıyoruz.
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Günümüzün vazgeçilmez bir parçası olan sosyal medyada doğru bir şekilde yapılan reklamlar ve profil yönetimi ile satışlarınızı oldukça artırabilirsiniz. Biz Secesta olarak sosyal medyalarınızı ve sosyal medyadaki reklamlarınızı doğru bir şekilde yönetiyoruz.
GRAFİK TASARIM
Markanız için gerekli olan kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımıi kartvizit tasarınmı gibi aklınıza gelebilecek tüm grafik tasarım işlerinizi hızlı bir şekilde yapıyoruz. Günümüz modasına uygun şekilde sade ve şık tasarımlar ile markanıza yeni bir renk getiriyoruz.