Silinen Domainler Hakkında Bildiri

Dikkat Bildiridir!

Yaklaşık 50 adet domainleri ve hostlarını sunucularımızdan silmiş bulunmaktayız. Silinen domainlerin geçerli bir çok sebebi bulunmaktadır. Bazı hostlarda warez paylaşımlara rast geldik ve uyarılarımızı yaptık. Bazı host açtığımız kişiler ise maalesef ödeme konusundaki zaafiyet göstermiş olup uzun bir süre uyarılmıştır.

sadone

Tüm uyarılarımızı dikkate almayıp; sorumsuzluğun en uç noktalarına kadar giden bu firma ya da kişiler ile ASLA çalışmama ve sonsuza kadar destek olmamaya karar verdik.

Bizim SECESTA POLİTİKALARI olarak bildiğimiz ve inandığımız değerlere aykırı hiç bir kurum kabul edilmemiştir ve edilmeyecektir! Bununla birlikte inandığımız değerlerden birisi de işine sahip olamayan önem vermeyen hiç bir firma ya da kişinin değerli olmadığına da inancımız tamdır!

Bizler Müşterilerinin başarıları ile yükselmeyi kendimize politika edindik. Bununla birlikte sorumsuzluğu asla kabul etmedik etmeyeceğiz!

Destek verilmesi kesilenler arasında ben var mıyım ?

Eğer şu anda siteniz çalışıyor ve hala destek mailleri alıyorsanız hayır yoksunuz.

Destek kesilmiş ne yapmalıyım ?

Secesta olarak ilk günden bu güne kadar verdiğimiz hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya özen gösterdik ve göstermeye de devam ediyoruz. Normal şartlar altında size hiç bir yedek vermemek gereklidir. Ancak biz politika olarak bunu benimsemiyoruz. Eğer siteniz açılmıyor ya da sunucu hatası veriyorsa; mevcut TAM YEDEK sahibi olmak için info@secesta.com adresine e-mail gönderebilirsiniz. E-mail içerisinde herhangi bir hakaret ya da herhangi bir şekilde uygunsuz tavır olmamalıdır! Aksi taktirde sonuçlarına katlanmak zorundasınız.

Neden böyle bir karar alındı ?

Her ne kadar SECESTA olarak bir aile politikası ve her müşterimizin ailemizin bir zinciri olarak görüyorsak bile; son zamanlarda artan laubali konuşmalar mailler ve düzensizlikler ve sorumsuzluklardan dolayı böyle bir karar aldık. Biz işini önemsemeyen insanlardan sadece para kazanmak amacı ile hizmet vermek istemiyoruz!

Biz bizimle çalışan her kim varsa sektöründe lider konuma gelmesi için tüm bilgi tecrübe ve emeklerimiz ile hizmet vermek; mevcut olunan sektörde lider konuma getirmek istiyoruz.

 

Her zaman daha iyi bir gelecek için çalışan; daha iyi bir dünya yaratabilmek ve sürekli gelişen teknolojiye uyumlu olarak işlerini devam eden SECESTA için geçmiş diye bir şey vardır ama önemi yoktur. İlerleyen günlerde daha iyi daha çok hizmet verebilmek ve paylaşımlar yapabilmek adına…

Anlayışınız ve takdirleriniz için teşekkür ederiz.

 

Benzer Gönderiler

bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.